C12000/TP1 Copper Pipe
C12000/TP1 Copper Pipe
C12000/TP1 Copper Pipe
C12000/TP1 Copper Pipe
C12000/TP1 Copper Pipe
  • C12000/TP1 Copper Pipe
  • C12000/TP1 Copper Pipe
  • C12000/TP1 Copper Pipe
  • C12000/TP1 Copper Pipe
  • C12000/TP1 Copper Pipe
Product Description
Product Parameters
Product namecopper pipe
Shape
Round
SpecificationsWall thickness: 0.2mm~120mm
Outside Diameter: 2mm~910mm